Fórum aliance BlockEd BrainS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zástup- pomoc

4 posters

Goto down

zástup- pomoc Empty zástup- pomoc

Příspěvek  Siksi Fri Jun 20, 2008 7:07 pm

Dneska mi psal jeden hráč od nás, že mě dal zástup :-). Potřeboval bych poradit, jak se dostanu na jeho účet. Ještě jsem to nedělal! Díky moc, spěchá to Very Happy.
Siksi
Siksi

Poeet p?íspivku : 166
Registration date : 26. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

zástup- pomoc Empty Re: zástup- pomoc

Příspěvek  hajecek93 Fri Jun 20, 2008 7:22 pm

napišeš jeho jmeno (normalně jako když se přihlasuješ ty) a svoje heslo

hajecek93

Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 26. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

zástup- pomoc Empty Re: zástup- pomoc

Příspěvek  Siksi Fri Jun 20, 2008 10:13 pm

Díky. A ještě jeden dotaz. Pokud bych si pořídil kmenového vůdce, mohu přebrat vesnici třeba galovi, když já sám jsem germán? A jde přebrat hlavní vesnice? Díky moc. Nikde jsem to nenašel.
Siksi
Siksi

Poeet p?íspivku : 166
Registration date : 26. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

zástup- pomoc Empty Re: zástup- pomoc

Příspěvek  pinochio_.CZ Sat Jun 21, 2008 3:47 pm

hlavni vesnice brebrat nejde ale myslim ze ikdyz ses german muzes prebrat vesnici i galovy Smile 8) bounce
pinochio_.CZ
pinochio_.CZ

Poeet p?íspivku : 190
Age : 28
Registration date : 26. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

zástup- pomoc Empty Re: zástup- pomoc

Příspěvek  Kalimero Sat Jun 21, 2008 10:13 pm

Hlavní vesnice zabrat nejde a Ty můžeš prakticky zabrat jakoukoli vesnici. Pokud jsi např. germán a zabereš galskou vesnici, zmiznou pasti a vše, co germáni nemají. Vesnice se stane germánskou.
Kalimero
Kalimero
Moderátor

Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 24. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

zástup- pomoc Empty Re: zástup- pomoc

Příspěvek  hajecek93 Sat Jun 21, 2008 11:47 pm

už mam senatora aktivovaneho v akademii už jen šetřim abych ho mohl udelat

hajecek93

Poeet p?íspivku : 168
Registration date : 26. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

zástup- pomoc Empty Re: zástup- pomoc

Příspěvek  Siksi Thu Jul 10, 2008 10:50 pm

Kalimero napsal:Hlavní vesnice zabrat nejde a Ty můžeš prakticky zabrat jakoukoli vesnici. Pokud jsi např. germán a zabereš galskou vesnici, zmiznou pasti a vše, co germáni nemají. Vesnice se stane germánskou.
Další dotaz: Když budu mít KB a třeba rezidenci na 10, půjde mi v paláci v hlavní vesnici vycvičit vůdce??? Jesli mi teda rozumíte. Senátora mám vytrénovaného v hlavní vesnici, ale palác tam mám na 15 a než ho dám na 20... jednoduší by byla rezidence.
Siksi
Siksi

Poeet p?íspivku : 166
Registration date : 26. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

zástup- pomoc Empty Re: zástup- pomoc

Příspěvek  Kalimero Fri Jul 11, 2008 7:55 am

Siksi napsal:
Kalimero napsal:Hlavní vesnice zabrat nejde a Ty můžeš prakticky zabrat jakoukoli vesnici. Pokud jsi např. germán a zabereš galskou vesnici, zmiznou pasti a vše, co germáni nemají. Vesnice se stane germánskou.
Další dotaz: Když budu mít KB a třeba rezidenci na 10, půjde mi v paláci v hlavní vesnici vycvičit vůdce??? Jesli mi teda rozumíte. Senátora mám vytrénovaného v hlavní vesnici, ale palác tam mám na 15 a než ho dám na 20... jednoduší by byla rezidence.

Tady si nejsem stoprocentně jistý, ale myslím si, že senátora nebo vůdce můžeš vyrobit pouze tam, kde ho máš vycvičeného a pouze z této vesnice jím můžeš zabrat další vesnici. To znamená, že pokud tam už máš palác na 15, která byla využita, tak musíš dostavit palác na 20. Při použití rezidence v jiné vesnici to podle mne nebude fungovat. Senátor či vůdce je něco jiného než hrdina, který může působit všude tam, kde máš hrdinský dvůr. Proto se nevyplatí senátorem zabírat nějakou malou vesnici do 500 obyvatel.
Kalimero
Kalimero
Moderátor

Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 24. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

zástup- pomoc Empty Re: zástup- pomoc

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru